بوتاکس ابرو

با نزدیک شدن به اواسط دهه سوم زندگی کم کم اثراتی از چین و چروک و پیری پوست در چهره هر فردی خود را نمایان خواهد کرد البته خطوط چین و چروک بین ابروها و دور چشم زودتر خود را نشان خواهد داد. البته راه های بسیاری از جمله کرم های درمانی، تغییر سبک زندگی برای جلوگیری از پیری و چروک زودرس پیری وجود دارد که می توان با استفاده از هر کدام از این راه ها از پوست به نحو صحیح مراقبت کرد.  علاوه بر این یکی از راه های اثربخش و مفید برای به تعویق انداختن پیری و دور شدن از علائم آن بر چهره ، ترزیق بوتاکس ابرو است. ما در این مقاله قصد داریم به موضوع بوتاکس ابرو بپردازیم و پیرامون اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم بنابراین در ادامه با ما همراه شوید.

بوتاکس ابرو
بوتاکس ابرو
beaubotax

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

کاربردهای بوتاکس ابرو چیست؟

بوتاکس به معنی یک نوع سم به نام بوتولینوم است که با ترکیب آن به پوست صورت در حقیقت اثرات خطرناک آن از بین می رود و در ادامه روند آن عضلات بدن نیز تضعیف و فلج خواهند شد. این سم توسط باکتری ها تولید می شود و مصرف خوراکی آن بسیار خطرناک است. پزشکان از این سم برای درمان خطوط چروک بین ابروها و دور چشم ها استفاده می کنند تا ناحیه ابروها و دور چشم صاف و بودن هیچ گونه خطوط چروک شود.

لیفت ابرو با بوتاکس
لیفت ابرو با بوتاکس
بوتاکس ابرو
بوتاکس ابرو
لیفت ابرو
لیفت ابرو
بوتاکس ابرو
بوتاکس ابرو

کاربردهای بوتاکس ابرو شامل موارد زیر است:

  • ناپدید کردن چین و چروک و خط اخم

به طور مسلم هرگونه چین و چروک بین ابروها و اطراف چشم ظاهر ناخوشایندی به پوست می دهد که تاثیر منفی بر زیبایی چهره دارد. اگر شما هم گریبان گیر خطوط چروک بین ابروها و اطراف چشم هستید و به دنبال راه حل مناسب برای درمان این خطوط هستید نگران نباشید بلکه با مشورت گرفتن از یک متخصص زیبایی می توانید با ترزیق بوتاکس ابرو و بوتاکس پیشانی چهره خود را چندین سال جوان تر کنید و همچون گذشته زیبا به نظر برسید.

 

  • درمان عدم تقارن ابروها

در برخی از افراد دیده می شود که ابروها دچار عدم تقارن هستند که این مشکل ممکن است از بدر تولد یا به مرور زمان ایجاد شده باشد به هر صورت عدم تقارن ابروها ظاهر خوشایندی نخواهد داشت اما می توان با بوتاکس ابرو مشکل عدم تقارن ابروها را به خوبی درمان کرد و ظاهر زیباتری به ابروها داد.

 

بوتاکس ابرو چه مدت ماندگاری و اثر بخشی دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بوتاکس ابرو چه مدت ماندگاری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که این روش درمانی  به عنوان یک روش دائمی و بلند مدت نیست بلکه هر 4 تا 6 ماه یک بار بسته به نیاز پوست باید مجددا ترزیق شود. البته افرادی که بار اول بوتاکس ابرو را انجام داده اند ماندگاری آن را تا 9 ماه پس از ترزیق نیز تجربه کرده اند اما به مراتب در دوره های بعدی ماندگاری آن کمتر شده و میانگین مدت ماندگاری آن بین 4 الی 6 ماه است.

ناگفته نماند که پس از ترزیق بوتاکس ابرو یک الی دو هفته زمان می برد تا اثرات بوتاکس بر پوست ظاهر شود و خطوط چروک و پیشانی محو شوند.

بوتاکس ابرو
بوتاکس ابرو
لیفت ابرو با بوتاکس
لیفت ابرو با بوتاکس
بوتاکس برای ابرو
بوتاکس برای ابرو

سخن پایانی

خطوط چین و چروک بر روی پوست ظاهر زیبایی بر جای نخواهد گذاشت اما با انتخاب بهترین و موثرترین روش یعنی بوتاکس ابرو می توان چهره جوان تر و زیباتری را به خود هدیه دهیم.