بوتاکس برای تعریق

بدن انسان با توجه به تعریق دمای درونی به تنظیم عملکرد های بدن می‌پردازد، اما افرادی هستند که غدد تعریق آنها بیش از حد نیاز فعال بوده و بدن را خنک می‌کند در نتیجه باعث آزار آنها می‌شود.

اگر از تعریق بیش از حد و بوی ناخوش آیند ناحیه زیر بغل خود شاکی هستید و دیگر روش های بهداشتی برای کاهش تعریق جوابگوی نیاز شما نیستند کافی است روشی جدید را امتحان نمایید.

بوتاکس قابل تزریق چيست؟ چه عوارضی دارد!؟

بوتاکس زیر بغل
beaubotax

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

بوتاکس قابل تزریق

یکی از بهترین روش های کاهش تعریق در ناحیه زیر بغل که مورد تایید سازمان بهداشت و نهاد رسمی قرار گرفته است تزریقات می‌باشد، با استفاده از تزریق غدد تعریق با کاهش عملکرد مواجه شده و درنتیجه تعریق بدن را کاهش می‌دهد.

به طور کل این بوتاکس مختص ناحیه زیر بغل برای کاهش تعریق بدن است و حاوی ماده ای می‌باشد که بوتولینوم نام دارد، این ماده با اثر گذاری بر غده تعریق و تولید نوعی باکتری می‌تواند به سادگی فرایند تعریق در بدن را کاهش و متوقف کند، بنابراین از بهترین و کم عوارض ترین راه های درمان برای افراد به شما می‌رود.همچنین افرادی که با سایر روش های پزشکی نتوانسته اند نتیجه مطلوبی ببینید و از تعریق بیش از اندازه رنج می‌برند می‌توانند با انجام تزریقات این مشکل خود را تا حدودی حل و برطرف کنند.همچنین باید توجه داشته باشید که برای کاهش تعریق در نواحی مختلف بدن از جمله زیر بغل و کف دست می‌توان از این روش استفاده کرد، به طور کل نزدیک 90 درصد کاهش تعریق را تجربه خواهید کرد و نتایج آن به سرعت شما را غافلگیر می‌کند.

بوتاکس تعریق
بوتاکس تعریق
بوتاکس تعریق

 

به طور کل بوتاکس یک درمان موقت است و نیازمند به ترمیم می‌باشد، بنابراین بعد از تزریق فرد می‌توان از تاثیر آن به مدت 4 تا 12 ماه استفاده نماید و پس از آن نیز برای ترمیم مجدد اقدام کند.

همچنین برای درمان اسپاسم های عضلانی نیز بوتاکس اسپاسم انجام می گیرد.

عوارض بوتاکس

 

عوارض بوتاکس و انجام تزریقات آن ممکن است برای افرادی منجر به مشکل شود و در دیگر افراد مشکلی ایجاد نکند، به طور کل تماما به خود شخص برمی‌گردد.

پزشکان قبل از تزریق عوارض بوتاکس را اینگونه شرح می‌دهند، سردرد و سرگیجه، کاهش بینایی، خشکی دهان، مشکلات پوستی و دیگر عوامل که در هر فرد متفاوت است.

روش تزریق بوتاکس

در هر فردی مکان تزریق می‌تواند متفاوت باشد و پزشک بسته به شرایط فرد این نقاط را به وی پیشنهاد می‌کند، تزریق در زیر بغل و کف دست از جمله این تزریقات به شمار می‌رود که از نتایج مطلوبی برای فرد برخودار است.

در بعضی موارد شخص ممکن است به پیشنهاد پزشک تزریق در ناحیه پا را انجام دهد، این تزریق نسبت به دیگر ناحیه بدن از درد بیشتری برخوردار است و نتیجه مطلوبی حاصل نمی‌کند.

بوتاکس تعریق کف دست
بوتاکس تعریق
بوتاکس زیر بغل

قیمت بوتاکس

تزریقات بوتاکس از قیمت زیادی برخوردار نیست اما به دلیل طولانی بودن فرایند انجام آن به طور کل چندان به صرفه نمی‌باشد، همچنین دیگر روش های کاهش تعریق نسبت به تزریقات بوتاکس به صرفه تر هستند و از قیمت پایین تری برخوردار اند.

از جمله موارد تاثیر گذار بر قیمت بوتاکس زیر بغل می‌توان اشاره داشت به مواد اولیه مورد استفاده، کیفیت مواد، امکانات ارائه دهنده شده، مکان مراجعه شده  و در اخر میزان تخصص پزشک که هرکدام به نوبه خود تاثیر گذار می‌باشند.