بوتاکس جای بخیه:

همه ما می دانیم که پس از بخیه شدن ناحیه ای از بدن، جای آن بر روی پوست باقی می ماند و دیگر از بین نخواهد رفت. در چند سال اخیر داروی تزریقی به نام بوتاکس، بسیاری از مشکلات را برای همیشه رفع کرده است. بوتاکس در مواردی بسیاری کاربرد دارد که یکی از آن ها بوتاکس جای بخیه می باشد. برخلاف تصور برخی از افراد، تزریق بوتاکس اختصاص به خانم ها نیست و آقایان هم می توانند برای رفع جای بخیه از بوتاکس استفاده نمایند. بوتاکس جای بخیه مانند دیگر روش های زیبایی، یکسری فواید وعوارض خود را دارند. لذا در ادامه به بوتاکس جای بخیه بیشتر خواهیم پرداخت.

بوتاکس جای بخیه
بوتاکس جای بخیه
beaubotax

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

مدت زمان تزریق بوتاکس بعد از کشیدن بخیه ها چقدر است؟

پس از کشیدن بخیه ها به دلیل آنکه زخم تازه است زمان مناسبی برای تزریق بوتاکس نمی باشد. بعد از گذشت چند هفته که زخم بهبود یافت می توانید در ناحیه ای که بر اثر بخیه فرم بدی گرفته است را دوباره مانند روز اول خود کنید.  همچنین مدت زمان انجام و تزریق بوتاکس عمدتا بستگی به نواحی تحت درمان و نیز حجم یا میزان بوتاکس دارد. ممکن است بلا فاصله از تزریق بوتاکس، در اطراف محل تزریق درد و یا تورم احساس نمایید که در این صورت می توانید از کمپرس سرد و یا مصرف مسکن را برای کاهش تورم استفاده کنید.

بوتاکس بخیه
بوتاکس بخیه
بوتاکس جای بخیه
بوتاکس جای بخیه
بوتاکس بخیه
بوتاکس بخیه
بوتاکس خط بخیه
بوتاکس خط بخیه

هر آنچه که باید در مورد تزریق بوتاکس بدانید:

بوتاکس یک تعدیل کننده عصبی تزریقی می باشد که عدم تعادل عصب-عضله را برطرف می کند. بوتاکس از سم بوتولینوم یا اونوبوتولینوم توکسین A است که از حرکت عضله به طور موقت جلوگیری می کند. برای کمک صاف کردن خطوط اخم، جای بخیه، چروک پا کلاغی و هایپرهیدروزیس یعنی تعریق بیش از حد از بوتاکس استفاده می شود. پس از تزریق یک جلسه معمولا 14 روز زمان لازم است تا نتایج حاصل از بوتاکس را مشاهده نمایید. اما برخی مواقع نیز تا سه روز می توانید شاهد تغیررات بوتاکس در ناحیه ای که تزریق کرده اید باشید. به دلیل ظریف بودن سوزن بوتاکس درد زیادی ندارد و نیاز به بی حسی و یا بیهوشی ندارد. باید این نکته را بدانیم که بوتاکس یک راه حل دائمی نیست، اما بهترین روش برای کاهش چین و چروک های موجود بوتاکس خط اخم و ... که باعث می شود روند چین و چروک های جدید را کند نماید. فراموش نکنید که که بوتاکس فقط می بایست تحت نظر یک پزشک متخصص و با تجربه استفاده شود.

جای بخیه
جای بخیه
بوتاکس جای بخیه
بوتاکس جای بخیه
بوتاکس بخیه
بوتاکس بخیه

ترمیم جای بخیه توسط بوتاکس:

هنگامی که روی پوست شما جای بخیه ناشی از عمل جراحی انجام شده وجود داشته باشد، ممکن است اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار دهد. در روش هایی مانند بوتاکس و تزریق چربی، تلاش بر کاهش اثر جای زخم می باشد. تزریق ژل بوتاکس معمولا برای رفع فرورفتگی های ایجاد شده در پوست به منظور ترمیم جای بخیه استفاده می شود. برای محو شدن جای بخیه بهتر است مراقبت های بعد از عمل را کاملا جدی بگیرید و در صورت بر جای ماندن رد بخیه می توانید از روش بوتاکس برای از بین برد آن استفاده نمایید.