بوتاکس لیفت شقیقه

امروزه زیبایی چهره یکی از پر اهمیت ترین مسائل برای بیشتر افراد محسوب می شود، بالا رفتن سن، ژنتیک، تغییرات  هورمونی باعث به وجود آمدن چین و چروک صورت می‌شود و باعث ناراحتی  فرد و آزار روحی وی می گردد. خوشبختانه روش های پزشکی در این زمینه کمک بسیار زیادی به رفع نواقص و چین و چروک صورت دارد و انجام بوتاکس از جمله بوتاکس خط اخم و لیفت شقیقه موجب کاستن چروک های اطراف چشم و همچنین باعث کشیده تر شدن و زیباتر شدن چشم ها می شود. این روش سرعت بالایی برای بهبود و همچنین قیمت مناسب تری نسبت به جراحی دارد،  و افراد بالای ۱۸ سال می توانند این کار را انجام دهند. این روش می تواند به زنان و مردانی که چروک و افتادگی ابرو،  چشم و ناحیه شقیقه دارند کمک بسیار خوبی می کند.

لیفت شقیقه
لیفت شقیقه
beaubotax

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

عوارض و معایب:

انجام این روش عوارض بسیار کمی دارد و در اکثر اوقات عوارض تزریق بوتاکس به دلیل آشنا نبودن شخص تزریق کننده با بوتاکس می باشد. حتماً بایستی انجام این تزریق را در کلینیک ها و مطب های درمانی معتبر توسط پزشک متخصص انجام دهید.

پس از تزریق احتمال دارد که با  کبودی و درد در محل تزریق مواجه شوید و همچنین  نشانه هایی مانند آنفولانزا، سردرد، حالت تهوع، قرمزی، خستگی چشم ، ضعف یا افتادگی موقت عضله صورت و همچنین دچار دوبینی بعد از تزریق مواجه شوید و گاهی امکان دارد که  سم بوتولینوم به قسمت هایی به غیر از محل تزریق  پخش شود و باعث بروز  نشانه هایی مثل: مشکل در تنفس، ضعف عضلانی، لکنت زبان بسیار کم و سختی بلع شود.

لیفت شقیقه
لیفت شقیقه
بوتاکس لیفت شقیقه
بوتاکس لیفت شقیقه
بوتاکس لیفت
بوتاکس لیفت
لیفت شقیقه
لیفت شقیقه

مزایای لیفت شقیقه با بوتاکس

 

 

  • حالت چشم را بهبود می بخشد.
  • عوارض جانبی آن بسیار کم و دردناک نیست.
  • باعث کاهش چروک در اطراف چشم و افزایش اعتماد به نفس در فرد می‌شود.
  • مدت زمان انجام آن بسیار کم است و در حدود ۱۰ دقیقه انجام می شود.
  • با بی حسی موضعی انجام می‌شود و نیازی به بیهوشی ندارد.
  • افتادگی پلک و حالت خستگی صورت را برطرف می‌کند.

هزینه لیفت شقیقه با تزريق بوتاکس

هزینه لیفت شقیقه و تزریق بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • تعداد یونیت های بوتاکس؛ در حقیقت بوتاکس در بسته های کوچکی به نام یونیت قرار دارد و هر بیمار با توجه به خواسته و وضعیت صورتش نیاز به تعداد یونیت متفاوتی دارد و هر یک از یونیت ها مقدار خاصی سم بوتولینیوم دارند که با توجه به نیاز بیمار تعداد یونیت مورد استفاده مشخص می‌شود و قطعاً هرچه صورت بیمار نیاز به یونیت های بیشتری داشته باشد هزینه آن هم بیشتر می شود.
  • برند بوتاکس مورد استفاده؛ یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین هزینه شما برای بوتاکس برند بوتاکس است. در بازار برند های مختلفی از بوتاکس وجود دارد که قیمت های آن نیز با یکدیگر متفاوت هستند.
  • تعداد دفعات تزریق؛ هزینه شما بستگی به تعداد دفعات تزریق بوتاکس دارد، و زمانی که شما دفعات بیشتری این کار را انجام دهید هزینه پرداختی شما نیز بیشتر می شود. در بحث هزینه بوتاکس از جمله عوامل بسیار موثر دستمزد پزشک و موقعیت جغرافیایی کلینیک می باشد.
بوتاکس برای درمان اسپاسم عضلانی
بوتاکس برای درمان اسپاسم عضلانی
بوتاکس برای اسپاسم
بوتاکس برای اسپاسم
بوتاکس لیفت شقیقه
بوتاکس لیفت شقیقه