بوتاکس کمردرد

از جمله بهترین روش های درمان بسیاری از بیماری ها و مشکلات بدن انسان می‌توان به بوتاکس اشاره داشت.

حتی اگر مبتلا به کمردرد هستید شما می‌توانید به سادگی از طریق بوتاکس این درد را کاهش و برطرف نمایید بدون نیاز به جراحی و عمل های سخت و طاقت فرسا، در ادامه برای توضیحات بیشتر با ما همراه باشید.

بوتاکس چیست؟ چگونه باعث برطرف کردن کمردرد در اشخاص می‌شود؟

بوتاکس کمردرد
بوتاکس کمردرد
beaubotax

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

بوتاکس چیست

بوتاکس یک روش درمانی می‌باشد که کاربرد آن شل کننده عضلات بدن است، از این روش برای انواع قسمت های بدن استفاده می‌شود بنابراین در استفاده از آن به طور کل محدودیتی وجود ندارد.

متخصصان همواره درمان با بوتاکس را برای بیماران خود پیشنهاد می‌کنند، زیرا نه تنها باعث ریلکس کردن عضلات و افزایش شادابی پوست می‌شود بلکه با انجام تغییرات بر روی عصب های درد می‌تواند تا حد زیادی کارکرد آن را از بین ببرد.

بوتاکس می‌تواند درد را در انواع ناحیه بدن کاهش دهد، به همین سبب از آن برای کاهش درد کمر نیز استفاده می‌شود، به طور کل با انجام تغییرات لازم قابلیت اثر گذاری بر قسمت های مختلف بدن را بدست می آورد و با بلاک کردن محل اتصال عصب و عضله به سادگی آن را ریلکس کرده و باعث فلج شدن آن قسمت می‌شود، در نتیجه درد در ناحیه کمر از بین می‌رود.

کمر درد
کمر درد
درمان کمردرد
درمان کمردرد
بوتاکس کمر
بوتاکس کمر
بوتاکس کمر درد
بوتاکس کمر درد

بوتاکس کمردرد چیست؟

افراد بسیار زیادی از مشکلات ناشی اسپاسم و درد های مزمن کمری رنج می‌برند و همواره به دنبال درمانی برای این دردهای مزمن می‌باشند، بیماران مبتلا به اسپاسم در ناحیه عضلات کمر درد طاقت فرسایی را تحمل می‌کنند.

این درد در اطراف کمر و قسمت های افقی و محوری آن می‌باشد که افراد تحت تاثیر آن همواره و به مدت طولانی آن را تحمل کرده و با نارضایتی زندگی می‌کنند، از جمله بهترین درمان های موجود برای برطرف کردن آن تزریق بوتاکس می‌باشد.

 

افراد مبتلا به کمردرد می‌توانند به سادگی از درمان با بوتاکس استفاده کرده و مشکل خود را کاملا برطرف نمایند، جالب است بدانید که این عمل به سادگی قابل انجام است و از هزینه خاصی برخوردار نمی‌باشد.

بوتاکس به طور کل حدود 6 تا 3 ماه اثر گذاری دارد و بعد از آن نیاز است که فرد برای ترمیم اقدام نماید، اما به طور کل می‌تواند درمان مفیدی برای اشخاصی باشد که از کمردرد رنج می‌برند.

البته باید توجه داشته باشید افراد مبتلا به دیسک کمر و مشکلات نخاعی نمی‌توانند از این درمان استفاده نمایند، زیرا تزریق بوتاکس شامل افرادی می‌شود که دارای درد های مزمن کمر بوده و از این بابت بسیار ناراضی می‌باشند.

بوتاکس کمردرد
بوتاکس کمردرد
بوتاکس کمر
بوتاکس کمر
بوتاکس برای درد کمر
بوتاکس برای درد کمر

عوارض بوتاکس

به طور کل بوتاکس نمی‌تواند منجر به مشکل خاصی برای بدن شود، اما همچنان عوارضی دارد که بهتر است هر فردی قبل از انجام از آن باخبر باشد، از جمله این عوارض میتوان اشاره داشت به وارد شدن قسمتی از تزریقات به گردش خون که سبب قرمز شدن آن ناحیه می‌گردد، در بعضی افراد ممکن است سردرد و علائم سرما خوردگی نیز دیده شود.

این عوارض خفیف معمولا در طی دوره زمانی 2 تا 3 روز برطرف شده و پس از آن نتایج حاصل از تزریقات بوتاکس برای اسپاسم یا کمر درد مشخص می‌شود.